Odwiedziny

Odwiedziny podczas obozu!

W dniach 18-20 lipiec serdecznie zapraszamy rodziców uczestników obozu 13 Szczepu „Swarożyca” do odwiedzenia swoich pociech. Zachęcamy do weekendowego odpoczynku w malowniczo położonym miejscu nad brzegiem jeziora pośród gęstych i rozległych lasów. Znakomity klimat, jak również cisza i spokój sprawiają, że jest to  wymarzone miejsce wypoczynku. Będą mieli Państwo niepowtarzalną możliwość „podglądnięcia” obozowych przygód, zobaczenia obozowiska, a także zmagań harcerzy, harcerek i zuchów na zajęciach programowych.

Wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w odwiedzinach, ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie przyjazdu mailowo (elzbieta.nowak@zhp.net.pl) do 13.07.2014. Osoby przebywające na terenie obozu są zobowiązane do przestrzegania Regulaminu Obozu.

CZUWAJ!

                                                                       Komendant Szczepu

hm. Elżbieta Nowak

Jak trafić na teren obozowiska?

Droga nr 11

  • Jadąc z Krakowa, należy kierować się w stronę Poznania, następnie drogą nr 11 na Piłę, dalej na Szczecinek (kierunek Koszalin).
  • W Szczecinku, należy kierować się znakami na Koszalin, najprościej: ul. Pilska, Narutowicza i Koszalińska. Ul. Koszalińska jest ulicą wyjazdową ze Szczecinka, dalej cały czas drogą nr 11 kierując się na Koszalin.
  • Po ok. 12 km od wyjazdu ze Szczecinka należy skręcić w prawo na Drężno. Punktem charakterystycznym na zakręcie jest mała stacja LPG.
  • Następnie należy kierować się cały czas wzdłuż drogi, po ok. 4 km dojeżdża się do miejscowości Stare Wierzchowo, należy jechać prosto w stronę kościoła.
  • Od kościoła na rozwidleniu należy kierować się prawą drogą gruntową i dalej za kierunkowskazami „Obóz 13 Szczepu Swarożyca”, które będą rozstawione na wszystkich rozwidleniach.

W razie problemów z dojazdem od Starego Wierzchowa prosimy kontaktować się telefonicznie z kwatermistrzem.